فروشگاه بزرگ سنگ ساختمانی در اصفهان

تهاتر انواع سنگ تراورتن نما و سنگ مرمریت برای کف و دیواره در ابعاد اسلب و تایل باکیفیت و لوکس با ملک، تهاتر سنگ ساختمانی با ملک، تهاتر سنگ تراورتن با ملک، تهاتر سنگ با آپارتمان

شماره تماس سریع برای تهاتر انواع سنگ ساختمانی با ساختمان

09134090995

تهاتر سنگ

تهاتر سنگ ساختمانی با ملک

بنا به تعریف معامله تهاتری یا پایاپای به معامله ای گفته می شود که در آن دو کالا با یکدیگر به طور مستقیم معامله شود. از این تعریف مشخص می شود که در این نوع معامله ابزار مبادله یعنی پول و سکه استفاده نمی شود. در میان تهاتر کالاهای مختلف، تهاتر ملک با سایر کالاها بیشتر مشاهده شده است. مثلا در برخی از اوقات صاحب ملک تصمیم می گیرد به جای این که هزینه مصالح ساختمانی را به فروشنده بپردازد، یک واحد آپارتمان را به فروشنده در قبال بدهی اش واگذار کند. تهاتر سنگ با ملک نمونه ای از این نوع معاملات تهاتری است که در این مقاله قصد بررسی آن را داریم.

شرایط تهاتر سنگ ساختمانی با ملک
در اصل، شرط تهاتر آن است که زمانی که دو دِین پرداخت می شود محل پرداخت و نیز جنس موضوعی هر دو با هم یکسان باشد. برای مثال چنانچه یکی از طرفین معامله، طلب معینی دارد و طرف دیگر در ازای این بدهی باید خودروی خود را به وی تحویل دهد، این گونه تفاوت در علت و اسباب هر دو دِین دلیلی بر این نمی شود که این معامله تهاتری نیست.
اما اگر در زمان و مکان معامله اختلاف وجود داشته باشد، مانع از انجام معامله تهاتری املاک خواهد شد. مگر این که هزینه توسط شخص دیگری در محل مورد نظر پرداخت شده باشد و یا این که یکی از طرفین معامله از پرداخت بدهی در محل مشخص که حق خودش است صرف نظر کند.


افزایش تهاتر در بازار ملک و مسکن
فروشنده های ملک به منظور جلب خریداران و یا پرداخت هزینه های مصالح حاضر به انجام معاملات تهاتری به جای پرداخت نقدی می شوند. برای مثال تهاتر سنگ با ملک نمونه ای از این معاملات تهاتری است که در بازار ملک و مسکن انجام می شود. فروشندگان ملک و مسکن بر این باورند که با افزایش تورم و کاهش ارزش ریال و نیز کم شدن میزان پول نقد در دست مردم معاملات ملک و مسکن با وجه نقد دشوار شده است.
افزایش تورم و کاهش میزان وجه نقد در اختیار معامله کنندگان در بازار ملک و مسکن، باعث اجبار طرفین معامله به استفاده از روش های جایگزین مبادلات نقدی کرده است. دو روش تهاتر و معاوضه نمونه ای از روش های جا افتاده و رایج در این بازار است.

تهاتر سنگ با آپارتمان

 


روش معاوضه در معاملات بازار ملک و مسکن
فروشندگان ساختمان با هدف جذب خریداران حاضر شده اند به جای معامله نقدی، از شیوه معاوضه برای این کار استفاده کنند. به این صورت که برابر ارزش ملک یا ساختمان خود، ملک دیگری را در محلی دیگر از خریدار تحویل بگیرند. هم اکنون این روش معامله را عمدتا مالکان ساختمان های نوساز انجام می دهند تا از این راه، بتوانند در ازای آن چیزی که ساخته اند زمین یا ملک در نقطه ای دیگر از خریدار تحویل بگیرند تا شروع یک پروژه دیگر امکان پذیر شود.  مزایای تهاتر مصالح ساختمانی با ملک

تهاتر سنگ با ملک


مزایای تهاتر ملک با مصالح ساختمانی
تهاتر مصالح ساختمانی همانند سنگ با ملک از روش های رایج در معاملات بازار ملک و مسکن است. این روش مزایایی را دارد. یکی از مزایای مهم این روش آن است که سازنده ساختمان بدون پرداخت وجه نقد بابت سنگ و یا سایر مصالح ساختمانی، پروژه ساخت را آغاز کند. هم چنین دغدغه ای از بابت تغییر قیمت ها در بازار به منظور فروش واحدها نخواهد داشت. مزیت دوم این روش آن است که سازنده وقت بیشتری را برای پروژه اخصاص می دهد و درگیر فروش واحدهای ساختمانی نخواهد شد. مزیت سوم این روش در به دست آوردن سود بیشتر برای سازندگان به دلیل صرفه جویی در وقت و هزینه است. افزایش تقاضا و قدرت خرید از سوی خریداران از دیگر مزایای این روش است. مزایای دیگر این روش شامل موارد زیر است:
•    صرفه جویی در وجه نقد با عقد قرارداد تهاتری ممکن می شود.
•    فروش آسان واحدهای مسکونی یک پروژه ساخت و ساز امکان پذیر است.
•    این روش باعث خروج از رکود و افزایش رونق اقتصادی می شود.
•    مشکل کمبود نقدینگی و تامین منابع مالی یک پروژه ساخت و ساز هم مرتفع می شود.
مراحل تهاتر مصالح ساختمانی همانند سنگ با ملک
به هنگام تهاتر ملک یا مصالح ساختمانی از جمله سنگ، ابتدا باید قیمت سنگ ساختمانی محاسبه شود. سپس قیمت زمین یا ملک از نظر کارشناسی تعیین شود. پس از آن قرارداد تهاتر سنگ با ملک بین طرفین معامله نوشته می شود و به امضای هر یک از آن ها می رسد.
 

 

 

 

تهاتر سنگ

تهاتر سنگ

تهاتر سنگ

تهاتر سنگ

تهاتر سنگ

تهاتر سنگ

تهاتر سنگ

تهاتر سنگ

تهاتر سنگ

تهاتر سنگ

پر فروش ترین سنگ های موجود در فروشگاه

« »
تراورتن بی موج تکاب کرم و کرم بژ   تراورتن کرم بیموج آبگرم
      سنگ تراورتن شکلاتی بیموج یزد؛ یکدست مناسب خریدهای پروژه ای؛ قابل تامین در متراژ بالا؛ قیمت مناسب
سنگ تراورتن شکلاتی گل پنبه ای آبگرم؛ سورتهای نزدیک به هم و یکدست؛ قیمت مناسب؛ قابل تامین در متراژهای بالا
فروش ویژه سنگ تراورتن عباس آباد روشن
حراج سنگ تراورتن کرم زیتونی آبگرم
سنگ تراورتن گلدار آبگرم برای نما و کف
سنگ تراورتن کرم یزد؛ قیمت مناسب؛ یکدست و قابل تامین در متراژ بالا
سنگ ونگه زیبا و محکم؛ با ونگه متفاوت طراحی کنیم و متفاوت معماری کنیم قیمت سنگ ونگه روستیک را تلفنی از ما بپرسید
سنگ مرمر یا انیکس در ابعاد فرشی و طولی قابل کاربری در اماکن مذهبی و مقدس و دکوراسیون داخلی
سنگ مرمریت کرم آباده؛ قیمت مناسب و قابل تامین در متراژ های بالا

متخصصان ما خدمات برش بتن در تهران را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب ارائه می دهند. اگر نیاز به برش بتن دارید، می توانید با استفاده از شماره تماس های زیر با کارشناسان خدمات کرگیری بتن ارتباط برقرار کنید و درخواست خدمات خود را که میتواند شامل سوراخ کاری بتن، ترمیم بتن و همچنین کاشت میلگرد در بتن میباشد را با این افراد در میان بگذارید. کارشناسان ما سعی می کنند در کمترین زمان ممکن با توجه به مهارت و دانش تخصصی که در این زمینه دارند کار شما را انجام دهند.

 

لیفتراک اصفهان لیفتراک فروشی لیفتراک دست دوم  لیفتراک تویوتا 4.5 تن لیفتراک کوماتسو 5 تن

صنعت ساختمان

حفاظ آهنی پنجره

حفاظ پنجره

درب آکاردئونی

حفاظ بالکن

حفاظ پنجره دوجداره upvc

تماس

 

شماره تماس سریع برای خرید انواع سنگ ساختمانی از اصفهان

09134090995